انعكاس حماسه اربعين جامع و هنرمندانه بود
قائم مقام سازمان صدا وسيما از تلاش هاي شبانه روزي صدا و سيماي مركز ايلام در انعكاس كامل، جامع و هنرمندانه حماسه اربعين حسيني قدرداني كرد.

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، حجت الاسلام والمسلمين موسوي مقدم قائم مقام سازمان صدا وسيما در بازديد پايانه مرزي مهران و قرار گاه رسانه اي اربعين با  قدرداني از همكاران  رسانه استاني در حوزه هاي صدا ، سيما ، فني و خبر در پوشش مراسم اربعين امسال گفت:همكاران ما در صداوسيماي مركز ايلام با برنامه ريزي و تدابير قبلي و فراهم كردن زيرساخت ها به حمد الله به خوبي توانستند اطلاع رساني موثقي داشته باشند.

موسوي مقدم  افزود :  با بررسي هايي كه در تهران داشتم،بيش از 50 درصد اطلاعات و اخبار مربوط به مرز  و تردد زائران و اطلاع رساني هايي كه ستاد بر عهده داشت ، حاصل تلاش همكاران ما در مركز ايلام به ويژه همكاران پرتلاش حوزه خبر بود.

قائم مقام سازمان صدا وسيما  به ارتباطات گسترده و زنده صدا و سيماي مركز ايلام از مرز مهران با شبكه هاي ملي و استاني اشاره كرد و افزود: با تمهيدات انديشيده شده ارسال تصاوير و ارتباط زنده با شبكه هاي ملي و استاني  از طريق لينك ، SNG و فيبر نوري ميسر مي شود كه در واقع يك مجموعه ايمن و با سرعت براي انتقال سيگنال فراهم كرده بودند و به واقع اين تلاش ها جاي قدرداني دارد.

تاریخ انتشار: سه شنبه 2 آذر 1395