همگامي 73 شبكه راديويي و تلويزيوني براي انعكاس رويداد بزرگ روز قدس
همه شبكه هاي راديويي و تلويزيوني در مراكز استان‌ها، براي انعكاس گسترده فرياد ملت ايران در روز قدس آماده شده‌اند.
به گزارش روابط عمومي رسانه ملي،امسال هم ملت ايران همگام با ساير آزادي‌خواهان جهان، در روز قدس فرياد مرگ بر استكبار سر مي‌دهند و انزجار خود را از صهيونيسم بين‌المللي كه پنجه بر گلوي آزادي و استقلال فشرده، اعلام مي‌دارند.

پوشش گسترده اين رويداد نيازمند برنامه‌ريزي منسجمي است كه شبكه‌هاي بين‌المللي و سراسري رسانه ملي در اين زمينه اهتمام ويژه‌اي دارند؛ در اين بين و با توجه به خروش ملي ايرانيان در اقصي نقاط كشور، فعاليت شبكه‌هاي استاني رسانه ملي براي پوشش راهپيمايي عظيم مردمي در گوشه گوشه اين خاك مقدس اهميت زيادي دارد چنانكه امسال و با تمهيدات انديشيده شده، 73 شبكه استاني شامل 40 شبكه راديويي و 33 شبكه استاني سيما، نيروها و امكانات خود را بسيج كرده‌اند تا منعكس‌كننده اين يكدلي و يكرنگي در برائت از ظالم و حمايت از مظلوم باشند.

شبكه‌هاي استاني صدا و سيما كه در ماه رمضان امسال با برنامه‌هاي مختلف، شور ملي ايرانيان براي شركت در مراسم گوناگون مذهبي و آييني را به بهترين وجه منعكس كرده‌اند، خود را براي روز قدس و آخرين جمعه اين ماه نوراني آماده مي‌كنند.

صدها گروه تصوير برداري ثابت و پرتابل و واحدهاي سيار مجهز به اس ان چي در سراسر كشور به كار گرفته خواهد شد تا بخش هايي از اين حماسه بزرگ را به تصوير بكشند . اطلاع رساني از لحظه لحظه اين راهپيمايي ، از ساعات اوليه صبح جمعه و روز قدس آغاز خواهد شد و  خبرنگاران ، هنرمندان و مجريان صدا و سيما در همه مراكز استاني در سراسر كشور در جايگاه هاي ثابت و سيار رسانه ملي در طول راهپسمايي با مردم همراه خواهند شد تا صداي آنان را به گوش جهان برسانند.

ارتباط با شبكه هاي سراسري،به ويژه شبكه "شما"از وظايف اصلي شبكه هاي استاني است و مخاطبان رسانه ملي از اين طريق خواهند توانست حضور ميليوني مردم خداجوي و روزه دار ايران اسلامي را براي حمايت از مظلومان فلسطين و ابراز انزجار از استكبار جهاني ببينند و بشنوند.

به كمك اين تلاش ها فرياد مرگ بر اسرائيل از كردستان تا سيستان و بلوچستان و از خوزستان تا خراسان شمالي به گوش خواهد رسيد .

تاریخ انتشار: پنج شنبه 17 خرداد 1397