قدردانی نمایندگان مجلس از اهتمام رسانه‌ملی در پیشگیری از ابتلا به کرونا
قدردانی نمایندگان مجلس از اهتمام رسانه‌ملی در پیشگیری از ابتلا به کرونا


نمایندگان مجلس شورای اسلامی از عملکرد رسانه‌ملی درخصوص اطلاع‌رسانی و پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا قدردانی کردند

 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی اقدامات رسانه‌ملی در پیشگیری از انتشار ویروس کرونا را مثبت ارزیابی کردند.

عباسعلی پوربافرانی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به بحران کرونا گفت: صداوسیما به منظور آگاهی مردم و بالابردن حساسیت آنان در مقابله با ویروس کرونا اطلاع‌رسانی خیلی خوب و مفیدی داشت.

وی با بیان اینکه رسانه ملی در زمینه دستور‌العمل‌های ستاد مقابله با ویروس کرونا برنامه‌های تأثیرگذاری برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس پخش کرد افزود: عملکرد رسانه‌ملی در  زمینه تنویر افکار عمومی نسبت به این بیماری همه‌گیر، شایسته قدردانی است.

منوچهر جمالی سوسفی عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه رسانه‌ملی در آگاهی مردم نسبت به ویروس کرونا در این زمان کوتاه تلاش خوبی کرده است گفت: در زمنیه تولید محتوا برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کورنا رسانه‌ملی عملکرد قابل قبولی داشته است که جای تقدیر دارد.

احمد حمزه عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، هم رسانه‌ملی را برای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا و افزایش اطلاعات عمومی مردم بسیار موفق دانست و هماهنگی آن را با ستاد ملی مقابله با کرونا شایسته تقدیر خواند.

سید محمود نبویان منتخب مردم تهران در دور یازدهم مجلس شورای اسلامی نیز اقدامات صداوسیما را برای مقابله با ویروس کرونا مثبت ارزیابی کرد و گفت: اطلاع‌رسانی صداوسیما در پیشگیری از گسترش این ویروس قابل تقدیر است و می‌بایست به احتمال حمله بیولوژیکی این ویروس بیشتر پرداخته شود.

وی با اشاره به بسته شدن حرم‌های مطهر امام رضا (ع)، حضرت معصومه (س) و حضرت عبدالعظیم حسنی (س) خواستار پخش صلوات خاصه در شبکه‌های مختلف رسانه‌ملی شد.

 اقبال شاکری نماینده منتخب مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه تهران گفت: صداوسیما در زمینه آموزش و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا و همراهی با ستاد مقابله با ویروس کرونا موفق عمل کرده است و شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی به‌خوبی روی موضوع پیشگیری و درمان کرونا متمرکز شدند.

وی خواستار نمایش بیشتر همبستگی مردم، اقدامات آنان و کمک‌های جهادی در خصوص مبارزه با کرونا از رسانه‌ملی شد. 

 مهدی اسماعیلی منتخب مجلس در دور یازدهم از حوزه انتخابیه میانه در خصوص عملکرد رسانه‌ملی در مقابله با ویروس کرونا گفت: عملکرد صداوسیما در جلوگیری از گسترش این ویروس و اطلاع‌رسانی به مردم مثبت بوده و مردم می‌بایست این توصیه‌ها را جدی بگیرند و عمل کنند.

وی خواهان استمرار این حرکت ارزشمند صداوسیما شد و افزود: صداوسیما استان‌هایی را که در زمینه مقابله با این ویروس موفق عمل کردند را معرفی کند و راهکارهای آنها را برای سایر استان‌ها ارائه دهد تا این ویروس زودتر ریشه کن شود.

معصومه پاشایی بهرام منتخب دور یازدهم مجلس شورای اسلامی از حوزه مرند و جلفا نیز گفت: عملکرد صداوسیما در اطلاع‌رسانی برای مقابله با ویروس کرونا فوق‌العاده است و در بخش آموزش و اطلاع‌رسانی می‌بایست این روند ادامه داشته باشد تا زنجیره این ویروس در جامعه قطع شود.

پروین صالحی مبارکه منتخب حوزه انتخابیه مبارکه در مجلس شورای اسلامی در دور یازدهم با ابراز رضایت از عملکرد صداوسیما، خواستار توجه مردم به دستور العمل‌های صداوسیما برای ریشه کنی این ویروس شد.

سید جلیل میرمحمدی میبدی نماینده منتخب تفت و میبد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از عملکرد رسانه‌ملی در ساخت برنامه‌هایی در خصوص پیشگیری از کرونا قدردانی کرد و گفت: رسانه‌ملی هشدارهای مناسب و مؤثری درخصوص مقابله با کرونا پخش می‌کند که برای مردم کاربردی و مفید است.

همایون سامه نماینده منتخب کلیمان در دور یازدهم مجلس شورای اسلامی‌با قدردانی از عملکرد رسانه‌ملی در مقابله با ویروس کرونا گفت : مردم می‌بایست این هشدارها را جدی بگیرند و حضور خود در خیابان‌ها و اماکن عمومی را کمتر کنند.  

تاریخ انتشار: یکشنبه 10 فروردین 1399