خبرنگار شهيد روي دوش مردم قدرشناس زاهدان
پيكر پاك شهيد محسن خزايي، خبرنگار خبرگزاري صدا و سيما كه در حلب سوريه به شهادت رسيد، در زاهدان تشييع شد و در كنار ديگر شهيدان اين شهر آرميد.

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي مردم قدرشناس زاهدان امروز پيكر شهيد محسن خزايي، خبرنگار شهيد رسانه ملي را با شكوهي خاص تشييع كردند و به خاك سپردند.

در اين مراسم دكتر علي عسكري رئيس سازمان صدا و سيما و برخي از معاونانش، مسئولان استاني، برخي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و علماي اهل تشيع و تسنن و اقشار مختلف مردم شهيد پرور زاهدان شركت داشتند.

اين مراسم از مصلاي قدس در شهر زاهدان آغاز و تا گلزار شهداي اين شهر ادامه يافت و مردم فهيم و قدرشناس زاهدان پيكر اين راوي صادق را دراين مسير بر دوش گرفتند و شعارهايي در محكوميت گروه هاي تكفيري و حاميان آن ها سردادند .

پيكر مطهر اين شهيد مدافع حرم بعد از برگزاري مراسم تشييع، در گلزار شهداي زاهدان به خاك سپرده شد.

به مناسبت شهادت خبرنگار خبرگزاري صدا و سيما، مجلس بزرگداشتي امروز و فردا در رضويه زاهدان برگزار مي شود و مراسم سومين روز شهادت او نيز روز پنجشنبه 27 آبان در مسجد جامع اين شهر برگزار خواهد شد.

محسن خزايي، خبرنگار اعزامي صدا و سيما به سوريه، شنبه گذشته در منطقه حلب بر اثر اصابت تركش خمپاره به درجه رفيع شهادت نايل آمد.

اخبار تكميلي متعاقبا ارائه خواهد شد .

تاریخ انتشار: سه شنبه 25 آبان 1395