انتصاب در صدا و سیما
دکتر عسکری رئیس رسانه ملی در حکمی لطف اله سیاهکلی را به سمت معاون رئیس سازمان صداوسیما و رئیس سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومي صداوسيما، متن حكم به شرح ذيل است:

 جناب آقاي لطف اله سياهكلي
نظر به مراتب تعهد، تخصص، دانش و تجارب ارزشمند مديريتي جنابعالي، به موجب اين حكم، به سمت معاون رئيس سازمان صداوسيما و رئيس سازمان تنظيم مقررات صوت و تصوير فراگير در فضاي مجازي منصوب مي‌شويد.
استاندارد سازي خدمات صوت و تصوير فراگير در فضاي مجازي هدايت و نظارت براي توليد و انتشار محتوا و خدمات مبتني بر اخلاق رسانه‌اي و فرهنگ اسلامي ـ ايراني، صدور مجوز به ارائه‌كنندگان خدمات در اين عرصه؛ تهيه، تنظيم و تصويب نظام نامه‌ها، روش‌هاي اجرايي، دستورالعمل‌هاي كاربردي و ساماندهي حوزه صوت و تصوير فراگير در جهت حمايت از خدمات‌دهندگان و تأمين حقوق كاربران؛ حمايت و تحرك‌بخشي به حوزه توليد محتوا و خدمات و ايجاد نشاط اجتماعي براي افزايش تبادل اطلاعات ترافيك داخلي و كاهش ترافيك بين‌المللي؛ افزايش كسب و كار و اشتغال‌زايي در اين حوزه؛ افزايش مراجعه كاربران بين‌المللي و همچنين استفاده هرچه بيشتر كاربران ايراني از برترين محتواهاي جهان و در نهايت، تهيه دستورالعمل نظارت بر محتوا براساس ضوابط و استانداردهاي پخش صوت و تصوير در سازمان صداوسيما و همچنين زمينه‌سازي تسهيل‌گري براي فعالان اين حوزه از جمله مأموريت‌هاي جنابعالي است.
به منظور تحقق مأموريت‌هاي محوله، تعامل و همكاري با مركز ملي فضاي مجازي، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، مجموعه‌هاي مربوط به قوه محترم قضائيه و پليس فتا و ديگر دستگاه‌هاي ذي‌ربط لازم و ضروري است.
از خداوند متعال موفقيت روزافزون شما را در پيشبرد اهداف و آرمان‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و تحقق منويات مقام معظم رهبري (مدظله‌العالي) مسئلت دارم.

علي عسكري
رئيس سازمان

تاریخ انتشار: شنبه 18 دی 1395