راديو محرم،طنين شور و شعور حسيني
مدير راديو معارف از افتتاح راديو محرم همزمان با فرا رسيدن ايام سوگواري شهادت سيد و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين (ع) خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، مجتبي تونه اي،گفت:‌ آيين افتتاح راديو محرم دوشنبه 19 شهريورساعت 17:00 با سخنراني مرجع عاليقدر آيت ا.. مكارم شيرازي در حرم مطهرحضرت فاطمه معصومه(س) ؛ شبستان امام خميني(ره) برگزار مي شود .

وي خاطرنشان كرد: با گذشت چهار دهه از انقلاب شكوهمند اسلامي، جامعه ما نيازمند الگوي صحيح عزاداري مبتني بر شور و شعور حسيني و پيراسته از افسانه ها و تحريفات است. تاسيس راديو محرم توسط صداي جمهوري اسلامي ايران، پاسخي به اين نياز در حوزه فرهنگ ديني و عاشورايي بود.

وي افزود: راديو محرم راهبرد و رسالت خود را در چند حوزه تعريف كرده است. تعميق محبت و معرفت به حضرت سيدالشهداء (ع)، ترويج مقتل خواني و روضه خواني مستند از منابع متقن و معتبر شيعي، تقويت و ترويج اشعار، مداحي ها، مراثي و روضه خواني هاي فاخر و متقن، ترويج سبك هاي و الگوهاي مداحي و مراثي معيار بر اساس رهنمودهاي بزرگان به ويژه رهبر معظم انقلاب، يادآوري پيام ها و عبرت هاي عاشورايي در قالب مراثي، نوحه، شعر خواني و سخنان بزرگان و بالاخره مهندسي الگوي صحيح عزاداري با رويكرد شور و شعور و حماسه و معرفت از جمله رسالت راديو محرم است.

اين راديو به صورت سراسري و 24 ساعته، روي موج FM رديف 95.5 مگاهرتز قابل دريافت خواهد بود .

ايرانصدا از طريق اپليكيشن راديو محرم، امكان شنيدن اين راديو را از طريق گوشي هاي تلفن همراه نيز فراهم كرده است.

 

 

 
 
 

امتیاز شما

  • امتیاز فعلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرهای بازدیدکنندگان
 
نظر جدید
نام
ایمیل

 

تاریخ انتشار: شنبه 17 شهریور 1397