قدرداني رييس ستاد مركزي راهيان نور كشور از رسانه ملي
سردار بهمن كارگر از رئيس سازمان صدا و سيما به خاطر پوشش مناسب اخبار و برنامه‌هاي راهيان نور قدرداني كرد.

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي ،سردار بهمن كارگر در نامه اي  از دكتر علي‌عسكري، رئيس سازمان صدا و سيما به خاطر پوشش مناسب اخبار و برنامه‌هاي راهيان نور در شبكه اي راديويي و تلويزيون قدرداني كرد. متن اين پيام به شرح ذيل است:

برادر ارجمند، جناب آقاي دكتر علي عسكري ، رئيس سازمان صدا وسيماي جمهوري اسلامي ايران

سلام عليكم

عيد نوروز و سال «اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال» را به جنابعالي و همكاران مخلص و زحمتكش شما در رسانه ملي تبريك عرض مي كنم. لازم مي دانم از تلاش هاي چشمگير عزيزان سازمان صدا و سيما در حوزه‌هاي سيما، صدا، خبر، استانها، مركز بسيج و ساير بخش‌ها كه نقش بي‌بديلي در اعتلاي كمي و كيفي حركت عظيم راهيان نور اين سنت حسنه و فناوري نوين استخراج گنج عظيم دفاع مقدس دارند، نهايت تقدير و تشكر خود را اعلام نمايم.

تلاشگران رسانه ملي در سال جديد و ايام اوج حضور كاروان ها و مردم بزرگوار ايران در راهيان نور با حضور اثرگذار توانستند در پيروي از فرامين حضرت امام خامنه‌اي(مدظله العالي ) موفق باشند.

رئيس ستاد مركزي راهيان نور كشور/ سرتيپ بسيجي دكتر بهمن كارگر

 

* شبكه هاي راديو و تلويزيون، در برنامه ريزي هاي خود براي سال نو ، چندين قسمت را در جدول پخش نوروزي ، به ويژه برنامه هاي "راهيان نور" اختصاص داده اند و حال و هواي اين سفرهاي نوروزي به مناطق باقي مانده از دفاع مقدس را براي مخاطبانشان تشريح مي كنند .

شبكه هاي يك تا پنج روزانه 100 دقيقه برنامه با موضوع راهيان نور پخش مي كنند .

راديو نيز علاوه بر راه اندازي شبكه 24 ساعته "راديو بهاران" كه تا 15 فروردين ماه پخش خواهد داشت،ر ديگر شبكه ها ويژه برنامه هايي در رابطه با اين موضوع، در نوروز 96 پخش مي كند .

ارتباط زنده برخي از شبكه ها با گروه هاي تصوير برداري و خبري مراكز صدا و سيما در مرزهاي غربي و جنوبي كشور از جمله اين اقدامات است.

پخش مستند هاي مربوط به سفرهاي نوروزي راهيان نور هم از جمله توليدات رسانه ملي براي انعكاس اين سفرهاست.

تاریخ انتشار: پنج شنبه 3 فروردین 1396