انتصاب مديركل امور اجتماعي و رفاهي صدا و سيما
علي كلباسي رئيس مركز سرمايه انساني سازمان صدا و سيما در حكمي، "ابوالفضل سبحاني" را به سمت مديركل امور اجتماعي و رفاهي اين سازمان منصوب كرد.

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي رئيس مركز سرمايه انساني سازمان صدا و سيما در اين حكم، رئيس جديد امور اجتماعي و رفاهي سازمان صدا و سيما را موظف كرده با تمهيداتي جديد در جهت تامين رفاه و تدارك امكانات خدماتي بهتر براي كاركنان سازمان صدا و سيما حركت كند.

متن حكم انتصاب آقاي  سبحاني به شرح زير است:

جناب آقاي ابوالفضل سبحاني

 سلام عليكم

 با توجه به تعهد، تخصص و تجربيات جنابعالي به موجب اين حكم به عنوان "مدير كل امور اجتماعي و رفاهي" منصوب مي شويد.

 اميد است در پناه الطاف الهي و توجهات حضرت ولي عصر( ارواحنا له الفدا)،با توجه به سرلوحه قرار دادن سياست هاي كلي و اسناد بالادستي مرتبط با ماموريت هاي آن اداره كل و توجه بايسته به محورهاي ذيل در انجام وظايف و مسئوليت هاي محوله موفق و مويد باشيد.

 1- تهيه نظام جامع خدمات اجتماعي و رفاهي متناسب با ضرورت هاي كاري و حرفه اي كاركنان رسانه ملي به منظور افزايش انگيزه ،كارآمدي،اثربخشي،ارتقاء بهره وري ،تامين آسايش و رفاه،افزايش رضايتمندي،نشاط و اميد به زندگي در بين همكاران و خانواده تحت تكفل آنان با بهره گيري مطلوب از همه ظرفيت هاي داخل و خارج سازمان.

 2- برنامه ريزي و ايجاد تمهيدات لازم براي تقويت عملكرد برنامه ها و نظامات موجود خدمات اجتماعي و رفاهي و ارائه راهكار هاي مناسب براي ارتقاء وضعيت موجود.

 3- برنامه ريزي و اهتمام لازم در جهت گسترش خدمات، تسهيلات و امكانات رفاهي از جمله استفاده از اماكن ورزشي، تفريحي و اقامتي ، برگزاري سفرهاي زيارتي و سياحتي ،كمك هاي غير نقدي ، بيمه عمر و حوادث،   وام هاي ضروري ، تامين كالاها و مايحتاج اساسي .

 4-ايجاد، توسعه ، تجهيز بازسازي و نگهداري اماكن و مراكز ورزشي، فرهنگي تفريحي و خدماتي ويژه كاركنان سازمان.

 5-برنامه ريزي و اتخاذ تدابير لازم براي گسترش و توسعه فعاليت هاي تربيت بدني به ويژه ورزش همگاني براي كاركنان و خانواده آنان به منظور افزايش كارايي ،ارتقاء سلامت، تقويت روحيه ،پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي ،جلوگيري از فرسودگي هاي جسمي و روحي همكاران و خانواده هاي ايشان از طريق  گسترش ورزش در سازمان.

 لازم ميدانم از خدمات ارزشمند آقاي دكتر عليرضا بهفر در مدت تصدي اين مسئوليت صميمانه تشكر و قدرداني كنم.

 توفيق روز افزون شما را در پيشبرد اهداف مقدس انقلاب اسلامي ،تحقق منويات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالي )و اهداف و ماموريت هاي سازمان از خداوند متعال آرزومندم.

 علي كلباسي / رئيس مركز سرمايه انساني

تاریخ انتشار: یکشنبه 2 آبان 1395