مسجد بلال صداوسيما در سوگ شهداي مدافع حرم
مراسم اربعين شهيد محسن خزاعي و سالگرد عروج شهيد داوود جوانمرد دو تن از شهداي مدافع حرم از رسانه ملي، بعداز ظهر امروز در مسجد بلال سازمان صداوسيما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، مراسم اربعين شهادت محسن خزاعي از خبرنگاران خبرگزاري صداوسيما و سالگرد شهادت داوود جوانمرد از ديگر همكاران سازمان صدا و سيما با حضور قائم مقام، تني چند از مديران و جمع زيادي از كاركنان صداوسيما ،برخي از مسوولان و شخصيت‌هاي كشوري و لشگري، خانواده‌هاي محترم شهداي مدافع حرم و مردم متدين و مسلمان تهران در مسجد بلال صداوسيما برگزار شد.

  كاررسانه ملي كار اولياء خداست

 حجت الاسلام والمسلمين عليرضا پناهيان از استادان حوزه و دانشگاه در اين مراسم با برشمردن بركات قيام امام حسين(ع) گفت: حركت و شهادت ابا عبدالله حسين(ع) انتقال پيام به مسلمانان و الگوگيري براي مظلومان بود و در حقيقت حركت تاريخي امام حسين(ع) چيزي از جنس رسانه و انتقال پيام بود.

 وي با اشاره به اينكه امروز رسانه‌اي مثل صداوسيما ديگر از حالت قول خارج شده و با كار تصويري نشان‌دهنده عمل است افزود: امروز كار صداوسيما در انتقال پيام مظلومان عالم و جنايات قدرت هاي زورگو و توسعه طلب بسيار ارزشمند است.

 اين استاد حوزه و دانشگاه با بيان اينكه امروز رسانه‌هاي غربي هنجارشكن هستند و جوامع را به ناپاكي سوق مي‌دهند گفت: ما بايد سعي كنيم كه عدالت و صداقت در رسانه حاكم باشد و نبايد دنباله‌روي رسانه‌هاي غربي باشيم.

 حجت‌الاسلام والمسلمين پناهيان با عنوان اين مطلب كه شهيد خزاعي و شهيد داوود جوانمرد آبروي رسانه ملي هستند گفت: شهيد خزاعي و شهيد جوانمرد به محيط رسانه ملي قداست بخشيدند و به‌گونه‌اي فضاي رسانه ملي را به عطر شهادت معطر كردند.

 وي در بخش ديگري از سخنانش با بيان اينكه الان اهالي رسانه ملي يا به شهادت مي‌رسند يا منتظر شهادت هستند گفت: انشااله ما اهالي رسانه ملي را با روحيه شهادت‌طلبي مي‌بينيم  و همين روحيه هست كه مي‌تواند الگويي براي جامعه ما باشد.

 در ادامه اين مراسم حاضرين با نواي حاج سعيد حداديان به سوگواري و سينه‌زني پرداختند.

تاریخ انتشار: دوشنبه 6 دی 1395