صداي سنج و دمام در جام جم پيچيد
به راه افتادن دسته عزاداري در سازمان صدا و سيما امروز با تشييع شهيدان گمنام دفاع مقدس ، نواختن سنج و دمام و مويه و نوحه كاركنان اين سازمان در عزاي سالار شهيدان همراه شد.

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، در هشتمين روز از محرم و ايام عزاداري سيدالشهدا(ع) و ياران باوفايش، رئيس و كاركنان رسانه ملي با حضور در دسته عزاداري در محوطه جام جم،پيكر دو شهيد گمنام سال هاي دفاع مقدس را  تشييع كردند.

  در اين مراسم كه با حضور دكتر علي عسكري رئيس رسانه ملي و جمعي از مديران و كاركنان صداوسيما از مقابل ساختمان شماره 2 معاونت توسعه و فناوري رسانه ملي آغاز شد،دسته بزرگ عزاداري سازمان صدا و سيما تا مسجد بلال به نوحه خواني پرداختند . 

در طول اين مسير كه پيكر شهدان گمنام هم روي دوش كاركنان اين سازمان حمل مي شد علاوه بر عزاداري سينه زني و نوحه خواني براي براي سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين (ع) و ياران باوفايش، مراسم سنج و دمام زني به سبك مردمان جنوب كشور نيز برگزار شد كه جلوه خاصي به اين مراسم داده بود .

 دسته عزاداري رسانه ملي پس از اين مراسم با تجمع بر سر مزار شهداي گمنام كه در صحن مسجد بلال آرميده اند و سينه زني و عزاداري براي حضرت علي اكبر(ع) نماز جماعت را با شكوه برگزار كردند.

تاریخ انتشار: سه شنبه 27 شهریور 1397