نقش ويژه رسانه ها در پيروزي هاي جبهه مقاومت
رئيس سازمان صداوسيما پس از امضاي تفاهم نامه با حزب الله لبنان با اشاره به پيروزي هاي جبهه‌ مقاومت در مقابل تروريست ها گفت : پيروزي ‌هاي اخير از لطف و بركت خداوند متعال بوده است.

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي ، دكتر علي عسكري با تمجيد از تلاش هاي رسانه ها و تاكيد بر تاثير آن ها در انعكاس دقيق اين پيروزي ها گفت: در كنار نيروهاي ميداني جبهه مقاومت، رسانه هاي جبهه مقاومت نقشي ويژه داشته‌اند.

وي با بيان اينكه امروز  رسانه‌هاي جبهه مقاومت در شرايط خوبي قرار دارند افزود:رسانه جهاني مقاومت به سرعت مظلوميت آنهايي را كه تحت ظلم آمريكا و صهيونيست‌ها قرار دارند منعكس مي كنند و مقابل رسانه‌هاي آنها مي‌ايستند و ديگر عرصه رسانه اي جهاني در اختيار نظام سلطه نيست.

رئيس رسانه ملي بر لزوم همكاري نزديك رسانه‌هاي مقاومت تاكيد و تصريح كرد امروز به اين جمع‌بندي رسيديم كه يك تفاهم‌نامه با حزب‌ا... لبنان امضاء كنيم تا براي حركت موفقيت آميز آينده رسانه‌ هاي مقاومت مبداء جديدي شود.

رئيس سازمان صداوسيما به نقشه شوم دشمنان براي ايجاد اختلاف ميان مسلمانان اشاره كرد و افزود: به خيال خود، مي خواستند حكومت عراق و شام ايجاد كنند و يكسري تروريست وحشي به جان مردم مظلوم منطقه انداختند. اما با تدبير حكيمانه رهبر انقلاب، امام خامنه‌اي و دلاوري‌هاي سيدحسن نصرالله و سردار حاج قاسم سليماني و ياران پهلوانش به لطف خدا شكست خوردند.

دكتر علي‌عسكري به اثرگذاري انگليسي‌ها و صهيونيست‌ها در منطقه پيش از انقلاب اسلامي ايران گريزي زد و افزود: انقلاب اسلامي به رهبر امام خميني(ره) شكل گرفت و بدست توانمند مقام معظم رهبري جلو رفت و هر روز پر قدرت‌تر از قبل شاهد ظهور و بروز جبهه مقاومت اسلامي و دستاوردهاي آن هستيم و اين به بركت انقلاب اسلامي است.

در اين مراسم حجت‌الاسلام سيد هاشم صفي‌الدين، معاون اجرايي حزب‌الله لبنان نيز با تشكر از حمايت‌هاي هميشگي جمهوري اسلامي ايران از جبهه مقاومت گفت: رابطه بسيار عميقي در جبهه مقاومت وجود دارد و با هم در مقابل توطئه‌ها ايستاده‌ايم. توطئه‌هايي كه براي منطقه و جمهوري اسلامي و مقاومت بسيار سخت بود.

وي پيروزي‌هاي اخير را متعلق به منطقه ، جمهوري اسلامي ايران، لبنان و كشورهاي عربي توصيف كرد و افزود: ما اعتقاد داريم كه ايران حامي حقوق مردم منطقه است و همكاري مشترك با ايران به نفع همه خواهد بود .

سيد هاشم صفي‌الدين به رفع خطر داعش در لبنان اشاره و تصريح كرد: اين مرحله سخت را با همه مشكلاتش پشت سرگذارديم ، مشكلاتي كه ريشه همه آن‌ها آمريكاست.

معاون اجرايي حزب‌الله لبنان گفت: در اين ميان همواره رسانه در جبهه مقاومت نقش محوري داشته است و اميدواريم با گسترش اين همكاري‌ها شاهد تاثيرگذاري بيش از پيش رسانه‌هاي مقاومت باشيم.

تاریخ انتشار: سه شنبه 25 مهر 1396