در نهمين اجلاس مجمع عمومي راديو و تلويزيون‌هاي اسلامي چه خواهد گذشت ؟
دبيركل اتحاديه راديو و تلويزيون‌هاي اسلامي: نهمين اجلاس مجمع عمومي راديو و تلويزيون‌هاي اسلامي با حضور 230 شبكه از 36 كشور از يازدهم تا سيزدهم تير در مشهد برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي ؛ حجت‌الاسلام علي كريميان گفت: نهمين اجلاس مجمع عمومي راديو و تلويزيون‌هاي اسلامي، يازدهم تا سيزدهم تير در مشهد مقدس ، با حضور 230 شبكه از 36 كشور جهان برگزار خواهد شد.  دبيركل اتحاديه راديو و تلويزيون‌هاي اسلامي با بيان اينكه قرار بود اين اجلاس در كشور ديگري برگزار شود، ادامه داد: مشهد به عنوان پايتخت فرهنگي جهان اسلام در سال 2017 معرفي شده است و به همين علت اين اجلاس با حضور 800 ميهمان داخلي و خارجي در اين شهر برگزار مي‌شود.

وي گفت: شعار اجلاس نهم، «مشهدالرضا خاستگاه وحدت و تمدن اسلامي» تعيين شده كه به مدت 3 روز برگزار خواهد شد.

 كريميان افزود: انتخاب شبكه برتر اسلامي، تجليل از خانواده شهدا، انتخاب برترين فيلمساز جهان اسلام و نمايش مستندهايي در مورد عراق، سوريه، لبنان و يمن بخش‌هاي مختلف اين اجلاس را تشكيل مي‌دهند.
دبيركل اتحاديه راديو و تلويزيون‌هاي اسلامي ادامه داد: در كنار مجمع عمومي شاهد برپايي هفتمين بازار فيلم اسلامي، ششمين نمايشگاه تجهيزات و فناوري رسانه، دومين نشست فعالان ‌فضاي مجازي و هفتمين دوره جشنواره اتحاد خواهيم بود كه هر يك جزو برنامه‌هاي اصلي نهمين اجلاس هستند.

تاریخ انتشار: شنبه 10 تیر 1396