افتتاح بخش جدید دندانپزشکی
بخش جدید دندانپزشکی با حضور جناب آقای شهریاری معاون محترم منابع مالی و سرمایه انسانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در ایام ولادت حضرت زینب(س) و بزرگداشت روز پرستار و در آستانه جشن پیروزی انقلاب اسلامی، طی مراسمی بخش جدید دندان پزشکی مرکز بهداشت سازمان صدا وسیما با حضور آقای مهندس شهریاری معاون محترم منابع مالی وسرمایه انسانی و جمعی از مدیران این معاونت افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در ابتدای این مراسم آقای دکتر حسینی ریاست محترم مرکز بهداشت ضمن خوشامدگویی و تبریک ایام ولادت حضرت زینب (س) اشاره داشتند:این بخش از مرکز بعد از 18 سال مورد بازسازی وتجهیز قرار گرفته است. باتوجه به شرایط ابنیه ایی ساختمان و قدیمی شدن تجهیزات مورد استفاده در این بخش باعنایت مسئولین ارشد سازمان بویژه آقای مهندس شهریاری با اختصاص اعتباری بالغ بر 20میلیارد ریال این واحد مورد بازسازی قرار گرفته و کلیه تجهیزات دندان پزشکی نیز بروز شد.

در ادامه مراسم جناب آقای مهندس شهریاری معاون محترم منابع مالی نیز با تشکر از زحمات مسئولین سابق و تلاشهای دست اندرکاران فعلی مسئله سلامت نیروی انسانی را از اولویت های اول سازمان دانست وافزود: باتوجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و کمبود منابع سازمان همچنان بهداشت و درمان خط قرمز مابوده و بدنبال ارتقاء سلامت کارکنان عزیز رسانه ملی هستیم.

ایشان افزودند: یکی دیگر از موارد مربوط به این حوزه بحث عدالت در سلامت است که با پیگیریهای مسئولین محترم سازمان در آینده ای نزدیک کلیه پرسنل سازمان اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی، شرکتی و... از خدمات مرکز بهداشت منتفع خواهند شد. وی اشاره داشت که متاسفانه بحث تبعیض در برخی از خدمات سازمانی وجود دارد که بحول و قوه الهی میبایست اصلاح شود.

معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا وسیما همچنین از انتقال و احداث ساختمان درمانگاهی جدید در سایت جام جم خبر داد.وی افزود: با توجه به تراکم مراجعه به مرکز بهداشت و موقعیت جغرافیایی این مرکز میبایست به سرعت ساختمانی جدید در سایت جام جم به جهت مرتفع شدن این مشکل احداث گردد.

پیوستها

تاریخ انتشار: پنج شنبه 5 بهمن 1396