مطالبه‌گری مردم از مسئولان رویکرد جدید ستاد امر به معروف است
مطالبه‌گری مردم از مسئولان رویکرد جدید ستاد امر به معروف است
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: مطالبه‌گری مردم از مسئولین را رویکرد و اولویت جدید این ستاد عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ حسین علی مددی در نشست هم‌افزایی رسانه‌ای برای ترویج فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر که به میزبانی شبکه استانی صدا و سیمای مرکز کردستان برگزار شد، اظهار کرد: رویکرد جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر ترویج امر بسیار مهم مطالبه‌گری مردم از مسئولان است.

وی ادامه داد: برای اینکه ما بتوانیم در جامعه‌ای سالم و عاری از فساد زندگی کنیم نیازمند مطالبه‌گری مردم از مسئولان در تمامی حوزه‌ها هستیم و به همین دلیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر تلاش می‌کند تا امر مطالبه‌گری مردم از مسئولان را به صورت جدی و به عنوان یک اولویت مورد توجه قرار دهد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع ستاد امر به معروف و نهی از منکر افزود: این مطالبه‌گری باید از همه مسئولان کشوری و استانی و حتی شهرستانی مورد توجه قرار گرفته و در یک چارچوب و قاعده مشخص انجام و پیگیری شود.

وی ضمن گلایه از دولت در راستای عدم همکاری مناسب با ستاد امر به معروف و نهی از منکر این کشور عنوان کرد: متأسفانه دولت با این ستاد همراهی خوبی ندارد و در راستای همین عدم همراهی در سال جاری شاهد کاهش ۴۰ درصدی بودجه ستاد هستیم.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت رسانه در راستای ترویج فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و افزود همچنان که همگان مستحضرند امروز رسانه‌ها وارد فضای جدیدی شده و در تمامی حوزه‌ها از جمله ترویج فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر می‌توانند نقش بسیار مهمی داشته باشند.

علی مددی با بیان اینکه شعار مهم ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور بی‌تفاوت نباشیم است، عنوان کرد: در همین راستا تولیدات بسیار خوبی در حوزه رسانه در سطح کشور انجام شده و انتظار می‌رود که این مهم در استان‌ها هم مورد توجه قرار گیرد.

وی از آمادگی خود در راستای حمایت از ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان خبر داد و گفت: ما آمادگی داریم تا در قالب تفاهم نامه‌ای از برنامه‌های تولیدی شبکه استانی صدا و سیمای مرکز کردستان و ستاد امر به معروف و نهی از منکر این استان حمایت کنیم.

 

تاریخ انتشار: یکشنبه 26 مرداد 1399