اصحاب رسانه و آمران به معروف مورد حمایت قضایی قرار می‌گیرند
اصحاب رسانه و آمران به معروف مورد حمایت قضایی قرار می‌گیرند
معاون رسانه، فرهنگ سازی و آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: یکی از اقداماتی که ستاد امر به معروف و نهی از منکر انجام داده است، عقد تفاهم نامه‌ای با قوه قضاییه و مرکز وکلا برای اصحاب رسانه‌ها است و با در اختیار گذاشتن وکیل رایگان، مورد حمایت قضایی قرار خواهند گرفت.
 

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان سیستان و بلوچستان؛ محمد صالح مفتاح معاون رسانه فرهنگ‌سازی و آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با حضور در پایگاه خبری عصر هامون در جمع اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، مدیر و خبرنگاران این پایگاه خبری گفت: رسانه‌ها نقش مهمی در گسترش امر به معروف و نهی از منکر در جامعه دارند و این مسئولیت بر عهده خبرنگاران و فعالین خبری است که بتوانند به درستی امر به معروف و نهی از منکر را در بین مردم فرهنگ‌سازی کنند.

مفتاح افزود: رسالت کار رسانه بر پایه امر به معروف و نهی از منکر است و از این‌رو وظیفه عمده رسانه‌ها فرهنگ‌سازی و دعوت مردم به امر به معروف و نهی از منکر است.

وی با بیان این‌که اصحاب رسانه و آمران به معروف مورد حمایت قضایی قرار می‌گیرند گفت: یکی از اقداماتی که ستاد امر به معروف و نهی از منکر انجام داده است، عقد تفاهم نامه‌ای با قوه قضاییه و مرکز وکلا برای اصحاب رسانه‌ها است و با در اختیار گذاشتن وکیل رایگان، مورد حمایت قضایی قرار خواهند گرفت.

معاون رسانه فرهنگ‌سازی و آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور بیان کرد: قانون جامع در حوزه امر به معروف و نهی از منکر جزو سیاست‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر است و بر این اساس به دنبال آن هستیم تا قوانین دست و پاگیر رسانه‌ها در این بخش حل می‌شود.

سرهنگ پاسدار محسن اکبری، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در این دیدار گفت: پایگاه خبری عصر هامون می‌تواند بازوی کمکی ستاد استان در پرداختن به مطالبات استان باشد و با همفکری به دنبال حل مطالبات قانونی مردم باشیم.

اکبری با اشاره به نقش مؤثر رسانه‌ها در بازتاب مشکلات مردم استان سیستان و بلوچستان گفت: به واسطه پوشش‌های رسانه‌‌ای که در سراسر استان توسط پایگاه خبری عصرهامون انجام می‌شود، امید است شاهد نتایج مثبت در حل مطالبات مردم باشیم.

تاریخ انتشار: شنبه 15 شهریور 1399