کارت تخفیف چهار مجموعه تفریحی در تهران ویژه همکاران بازنشسته کارت تخفیف چهار مجموعه تفریحی در تهران ویژه همکاران بازنشسته
قابل توجه همکاران بازنشسته تهران، واحد رفاه بازنشستگی کارت تخفیف چهار مجموعه تفریحی در تهران را آماده عرضه دارد.لطفا برای دریافت کارت تخفیف در ساعات اداری به واحد رفاه اداره کل بازنشستگی مراجعه فرمایید.

1- سرزمین شگفت انگیز دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر): دریاچه شهدای  خلیج فارس با مساحت 130 هکتار به عنوان یکی از زیباترین قطبهای گردشگری تازه تأسیس در شهر تهران در حاشیه جنگل های پارک چیتگر و در مجاورت 120 هکتار مجموعه تفریحی در پهنه خشکی و دارای امکانات گوناگون تفرجگاهی واقع شده است. در پهنه خشکی و ساحل دریاچه، امکانات رفاهی بسیاری از جمله اماکن تفریحی، ورزشی و گردشگری  فود کورت دریاچه ، آلاچیق ها و سکوهای متعدد ، رستوران ها ، کافی شاپ ها و واحدهای تجاری  متعدد به همراه وزش باد ملایم و خنک همیشگی و چشم انداز بسیار زیبای دریاچه شرایط مناسبی را برای استفاده خانواده های عزیز و گذراندن اوقات فراغت ایشان فراهم نموده است. این مجموعه مفتخر است مجموعه های مهیج و تفریحی استاندارد را در حاشیه پهنه های شمالی،غربی و شرقی دریاچه راه اندازی نموده است.

2- پارک حیوانات و ژوراسیک پارک تهران : یکی از زیباترین و سرگرم کننده ترین فضاهای آموزشی – تفریحی تهران که به قطبی گردشگری تبدیل شده است و شهروندان و گردشگران تهرانی اوقات فراغت خوشی را برای  خانواده می توانند فراهم کنند. دیدار از پارک حیوانات و ژوراسیک پارک تهران است. این پارک با طراحی ویژه و جانمایی بیش از 30 نوع حیوان و 30 دایناسور با صدا و حرکت همراه است در فضایی یک هکتاری برای آشنایی کودکان و نوجوانان با یکی از دوران های ویژه زمین تدارک دیده شده است و امکاناتی از قبیل سینما زوراسیک، فروشگاه اسباب بازی های دایناسوری ، عکاسی با دایناسورها با طراح های ویژه . دایناسورسواری کودکان، شوی دایناسورها، کافی شاپ، رستوران و آمفی تئاتری برای شادی و سرگرمی را شامل می گردد.

3- مجتمع تفریحی سورتمه تهران : نخستین سورتمه تهران در مجموعه بوستانی و تفریحی گلابدره شمیران با رویکرد ورزشی ، تفریحی و توریستی مورد بهربرداری قرار گرفته است . این وسیله با الهام از مونوریل طزاحی شده و با این تفاوت عمده که امکان تنظیم سرعت و افزایش و کاهش ان را تا حد تعریف شده و استاندارد به کاربر داده و  کیفیت و استاندارد ایران مورد تأیید قرار گرفته است. از جمله ویژگی های سورتمه تهران می توان چشم اندازهای زیبا ی آن را در محیطی طبیعی و کوهستانی در کنار تجهیزاتی استاندارد و ایمن با کابین های روباز و پرش های هیجان انگیز و چشم انداز شهر تهران اشاره کرد. از دیگر امکانات مجموعه بوستان گلابدره می توان به سینما پرواز ، سافاری پارک وحشت آبشار، آلاچیق خانوادگی ،زمین بازی چند منظوره، زمین بازی کودکان، پیست دوچرخه سواری و فضای سبز با مناظر زیبا و دل انگیز در فضایی کاملا آرام و خانوادگی اشارخه کرد.

4- سرزمین شگفت انگیز بوستان نهج البلاغه (فاز 2) : بوستان نهج البلاغه یکی از بزرگترین بوستانهای غرب تهران می باشد. در فاز دوم بوستان نهج البلاغه مجموعه ای بی نظیر  از چهار وسیله و امکان تفریحی فراهم شده است که شامل :

• سافاری پارک  وحشت (شعبه سوم)

• پیست پرش  در آسمان

• قایق پرشی

• رایل پرواز در آسمان

که هر کدام از شرایطی بسیار نشاط آور و سرشار از هیجان برخوردارند و استفاده کنندگان را برای مدتی سرگرم می سازند.

تاریخ انتشار: شنبه 19 تیر 1395