برگزاری دوره تکریم بازنشستگان برگزاری دوره تکریم بازنشستگان رسانه ملی-زیباکنار- مهرماه 1395
در احادیث فراوانی که از سوی پیشوایان بزرگ اسلام وارد شده، تکریم و احترام سالمندان، از وظایف اخلاقی و حقوقی مردمان شمرده شده است. ادای این مسؤلیت، علاوه بر این که منافع و مزایای تربیتی و دنیایی دارد، برای خدمت گزاران نیز اجر و پاداش معنوی و اخروی همراه خواهد داشت. در این راستا اداره کل بازنشستگی در هفته تکریم سالمندان در دو دوره ، میزبان 3140 نفر از همکاران بازنشسته رسانه ملی و خانواده های ایشان در مجتمع فرهنگی زیبا کنار بوده است. این دوره ها با هدف ارج نهادن به مقام سالمندان و ایجاد زمینه ای برای معاشرت همسالان بازنشسته و فرصتی برای ساختن خاطراتی شاد و تبادل تجربیات برگزار شد.

ما بر این باور هستیم که باید به بازنشستگان خدمت و محبّت کرد و به منظور قدردانی از زحمات بی دریغ این همکاران بر دست هایشان بوسه زد و حرمت آنان را متواضعانه پاس داشت.

شایان ذکر است دوره های تکریم بازنشستگان 3 الی10 مهرماه 95 برگزار شد که در کنار میزبانی از عزیزان بازنشسته فعالیتهای مختلف فرهنگی ، آموزشی ، ورزشی و ... انجام شد که در ادامه به اختصار می آید :

v    اجرای برنامه غربالگری سلامت برای همه بازنشستگان و میهمانان دوره ها

v    انجام مسابقات ورزشی برای خانم ها و آقایان در رده های سنی مختلف

v    برگزای تورهای سیاحتی و زیارتی

v    برگزاری نمایشگاه کارآفرینی با حضور بیش 40 کارآفرین

v    برگزاری نمایشگاه محصولات خانگی ، تجهیزات پزشکی ، پوشاک و ...

v    برگزاری کارگاه‌های آموزشی متعدد و متنوع

v    ارائه مشاوره‌های تخصصی و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی

v    اجرای موسیقی زنده

v    اهدای جوایز ویژه به کودکان، سالمندان و ...

v  ترویج فرهنگ ایثار و حمایت از مدافعان حرم بوسیله برگزاری مسابقه ، تبلیغات محیطی ، بروشور ، دلنوشته و ...

در پایان اداره کل بازنشستگی برخود لازم می داند از زحمات مدیران و مسئولان مرکز سرمایه انسانی ، مسئولین زیباکنار ، کانون بازنشستگی ، کانون پیشکسوتان بسیجی و انجمن بازنشستگان کارآفرین رسانه ملی که در برگزاری دوره های تکریم  یار و همراه بودند ، تشکر و قدردانی نماید.

روابط عمومی اداره کل بازنشستگی

تاریخ انتشار: شنبه 15 آبان 1395