تکریم و تجلیل از بازنشستگان سال 95 برگزاری مراسم تکریم و تجلیل از بازنشستگان سال 95
مراسم تجلیل از بازنشستگان سازمان با حضور علی کلباسی رییس مرکز سرمایه انسانی، آبتین مهدی پور مدیرکل بازنشستگی سازمان صدا و سیما و جمعی از بازنشستگان و خانواده های آنها در مجتمع پذیرایی ملاصدرا برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مدیران مرکز سرمایه انسانی و اداره کل بازنشستگی در کنار بازنشستگان سال 95 و خانواده‌های آن‌ها برگزار شد علی کلباسی رییس مرکز سرمایه انسانی ، گفت: «به همکارانی که در سال گذشته پس از سالها خدمت صادقانه در صداوسیما به افتخار بازنشستگی نائل آمدند تبریک می گویم».
وی با بیان اینکه در فرهنگ غنی ایرانی تکریم، حفظ حرمت و عزت پیشکسوتان به‌عنوان یک ارزش مورد تاکید قرار گرفته است، افزود: «من از طرف معاون منابع مالی و سرمایه انسانی از سعی و تلاش شما عزیزان که فعالان دیروز و خردمندان امروز هستید و بخش مهمی از عمر خود را در راه توسعه و ارتقای سازمان سپری کردید، قدردانی می‌کنم».
حميد صاحب مدير خدمات اجتماعي و رفاهي اداره كل بازنشستگي در این مراسم با تبریک به بازنشستگان گفت: بازنشستگان عصاره و ثمره سازمان صداوسیما هستند که روزی سکان هدایت کشتی سازمان را در دست داشتند و موفقیت های امروز، حاصل زحمات دیروز این بازنشستگان است.
در ادامه آبتین مهدی پور مدیرکل بازنشستگی سازمان با تجلیل و قدردانی از زحمات و خدمات صادقانه بازنشستگان این مرکز، در گفتگو با هفته نامه صداوسیما عامل اصلی پیشرفت و توسعه علم و فن آوری در هر نهاد را نیروی انسانی با تجربه و کارآمد دانست و بر ضرورت تکریم و پاسداشت بازنشستگان تاکید کرد.
او با اشاره به برپایی هرساله مراسم تکریم از بازنشستگان سازمان تصریح کرد : بازنشستگان سرمایه های معنوی ما هستند که به مانند پشتوانه ای خانواده صداوسیما را حفظ می کنند.
مهدی پور افزود: استفاده از تجربیات و مشارکت فکری نیروهای بازنشسته در نظام مشاوره تولید برنامه ها ، افتخار بزرگی برای رسانه ملی خواهد بود و این رسانه برای تقویت و ارتقای خود همواره نیازمند حمایت نیروهای با تجربه به خصوص دوستان بازنشسته است.
در ادامه مدیرکل بازنشستگی سازمان با تاکید بر فراهم شدن امکانات رفاهی برای این عزیزان افزود: با حمایت رئیس رسانه ملی و تاکید مهندس شهریاری معاون منابع مالی وسرمایه انسانی مبنی بر تکریم بازنشستگان سازمان علاوه بر تسهیلات سفر و تخفیف ویژه برای دستیابی به هتل و اماکن گردشگری در شهرهای زیارتی و سیاحتی، امکان استفاده ازتسهیلات مربوط به تسهیلات بانکی نیز برای این عزیزان فراهم شده است.
مهدی پور با اشاره به فراهم شدن تسهیلات ویژه برای خرید خودرو به بازنشستگان گفت: «ما در حال مذاکره با یک شرکت خودروسازی هستیم که در صورت پایان یافتن مراحل اداری می‌توانیم امکان خرید خودرو با تسهیلات ویژه را برای همه بازنشستگان فراهم آوریم.
اجرای موسیقی توسط عبدالحسین مختاباد خواننده شناخته شده ایران که او نیز در سال 95 بازنشسته شده بود پایان بخش این مراسم تقدیر و تکریم بود.

 

برای دیدن آلبوم عکس مراسم لطفا کلیک کنید

تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 بهمن 1396