مجموعه تربیت بدنی سازمان که روزانه پذیرای هزاران نفر از کارمندان (آقایان و بانوان) است که در ضلع جنوب غربی سایت جام جم (درب سئول) قرار دارد و دارای امکانات ورزشی زیر می باشد.

 1-استخر و سونا:

 پر تردد ترین محل مجموعه ورزشی همین جاست ازدحام همکاران در این نقطه از مجموعه،گاهی اوقات انقدر زیاد است که تقسیم بندی زمانی هم چاره ساز نیست. 4 ناجی آقا و 4 ناجی خانم برای ایمن سازی بیشترفضای استخر مراقب شما هستند.

 

2-سالن بدنسازی:

 تردید نکنید بعد از استخر شلوغ ترین مکان ورزشی مجموعه همین جاست. این ازدحام ما را مجبور کرده روزهای زوج را که مخصوص آقایان است شیفت بندی کنیم که در بخش برنامه ها می توانید برنامه روزانه تان را برای بدنسازی تنظیم کنید. مربی وظیفه دارد شما را در برنامه ریزی صحیح کار با دستگاه یاری دهد. در بخش خانم ها هم یک مربی کار با دستگاه شما را کنترل می کند. خانم های محترم اگر به ایروبیک و پیلاتس علاقمندید این رشته ها نیز به شماآموزش و تمرین داده می شود.

 

3- سالن کشتی:

 در طبقه بالای سالن چندمنظوره قرار دارد و بعدازظهر روزهای زوج یک مربی کشتی این رشته ورزشی را برای همکاران آموزش می دهد.

 

4- سالن چندمنظوره:

 در این سالن ورزش هایی مانند فوتسال، والیبال و بسکتبال لذت ببرید.مجموعه کامل که حلقه بسکتبال آن تاشونده است و توسط بازوهای مکانیکی کنترل از را دور به بالا جمع می شود.این سالن گنجایش صد تماشاگر را دارد. برای آموزش های اولیه و تشکیل تیم. مربیان خانم ها و آقایان وظیفه ارتقا سطح کیفی ورزش همکاران رابر عهده دارند.

 

5- زمین فوتبال:

 ابعاد آن استاندارد جهانی است جایگاه تماشاگرانش ظرفیت 200 نفر را دارد. معمولا مسابقات مراکز در این زمین انجام می شود.

 

6- تنیس:

 قطعه زمین در ابعاد  استاندارد که همه روزه می توان از آن استفاده کرد 

 

7- سالن بیلیارد:

 سالنی با 4 میز(2 میز اسنوکر و 2 میز بیلیارد)

 

8- رختکن فوتبال:

 جهت رفاه حال ورزشکاران و همچنین تأمین امنیت برای وسایل همکاران ایجاد شده است.

 

9- سالن رزمی:

 کاراته،رزمی،تا چی چوان و تمرینهای سلامتی جسم و روان همگی در این سالن انجام می شود.