نام موسسه

آدرس سایت

گزیده ای از فعالیت های موسسه در رابطه با بیانیه گام دوم

اندیشکده برهان

Borhan.ir

این اندیشکده که حرکت در چارچوب الگوی امام- امت را مسیر مطلوب خود میداند و میخواهد در مسیر یک جهاد فکری و اعتقادی منسجم و متغن گام بر می دارد. کتاب «انقلاب در گام دوم» که شرح و تبیین بیانیه رهبر انقلاب است را منتشر نموده است ضمناً دراین خصوص نیزبه برگزاری سلسله جلسات هم‌اندیشی وتحلیلی مبادرت نموده است.

اندیشکده یقین

Sn.andishkadeh.ir

اندیشکده یقین یا باشگاه استراتژیست های جوان  تنها مرکز بررسی های دکترینال  در ایران و جهان اسلام است.  مقالات، سخنرانی ها، مطالعات و گزارش های متعددی پیرامون بیانیه گام دوم در دوسال گذشته ارائه نموده است و درحوزه ی جوانان و تمدن نوین اسلامی تولید محتوا می نماید. طراحی بنرهای حمایتی از دیگر فعالیت های این مؤسسه است.  

پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

iict.ac.ir

این پژوهشگاه  به عنوان موسسه پژوهشی تراز، مدافع و مروج گفتمان انقلاب، بر اساس سیاست های کلان خود در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در روزهای آغازین ورود انقلاب به دهه پنجاهم و در جهت تبیین فعالیت های خود پیرو بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گام هایی را برداشته و مقالاتی با موضوع جوان گرایی،مدیریت جهادی،فساد اقتصادی و ... ارائه نموده و نشست های علمی و همایش هایی برگزار نموده است

پژوشگاه علوم اسلامی امام صادق

isri.ac.ir

این پژوهشگاه چندین نشست علمی و روش شناسی با موضوع رسالت سپاه و بیانیه گام دوم انقلاب ، سنجش عیار تمدنی بیانیه گام دوم و روش شناسی تبیین منظومه فکری رهبر انقلاب با تاکید بر بیانیه گام دوم برگزار نموده است.

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

isca.ac.ir

در بهمن 1398 همایشی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شوری عالی انقلاب فرهنگی و جمعی از چهره های برجسته ی حوزه برگزار نموده است