برگزاری کارگاه آموزشی متمرکز«نظام جامع حقوق و دستمزد» در مرکز اصفهان
کارگاه آموزشی نظام حقوق و دستمزد با هدف آشنایی فراگیران با اصول و روش­های به­ کارگیری پرداخت و ثبت سندها­­ی حقوق و دستمزد با توجه به زیرساخت­ های اداری از تاریخ 97/9/24 تا 97/9/26 به مدت 24 ساعت در مرکز اصفهان برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی تعداد 30 نفر از کارشناسان مالی و حسابداران شاغل در مراکز سازمان حضور داشتند و محتوای آموزشی آن توسط آقای بیژن بادزهره ارائه شد.

از آنجایی که بخشی از وظایف شغلی کارشناسان و حسابداران حوزه مالی صدا و سیما، انجام پرداخت و ثبت سندهای حقوق و دستمزد سازمان است، کسب دانش و آگاهی از آیین ­نامه­ استخدامی و نظام نامه­ های پرداخت سازمان، همچنین آشنایی با قوانین مالیاتی، بیمه و مقررات سازمان سبب افزایش توانایی در پاسخگویی به همکاران در حوزه حقوق و دستمزد و ثبت اسناد مربوط به حقوق و دستمزد در فرآیند ارزیابی همکاران مالی سازمان می شود.

 فراگیران در این کارگاه آموزشی با مباحثی نظیر: آیین نامه­ های استخدامی: قراردادی، روز مزد قانون کار، رسمی تأمین اجتماعی و رسمی سازمان، نظام نامه پرداخت و نظام نامه حقوق و دستمزد: حقوق پایه، فوق العاده شغل، جذب و ویژه، کسورات قانونی: مالیات، بیمه و کسورات سازمانی، قوانین مربوط به حقوق و دستمزد: قانون کار، قانون مدیریت خدمات کشوری و متفرقه، روش ثبت اسناد مالی (حقوق و دستمزد)، اجرای فرآیند حقوق و دستمزد در سامانه پیوست آشنا شدند.

پیوستها

تاریخ انتشار: دوشنبه 26 آذر 1397