برگزاری کارگاه آموزشی میکسر تصویرKula در مرکز سمنان
کارگاه آموزشی میکسر تصویر Kula با هدف تنظیم و عیب یابی میکسر تصویرKula ویژه عناوین شغلی کاردان صدا و تصویر و کارگردان تلویزیونی از تاریخ 15 تا 99/4/17 به مدت 24 ساعت با حضور مدرس کارگاه آقای محسن کارگر شریف­ آباد در مرکز سمنان در حال برگزاری است.

      امروزه میکسرهای تصویر دارای امکانات متعددی هستند و با تغییر برند آن ها تقریبا تمامی نکات کاربری آنها متفاوت می شود. استفاده نادرست همکاران فنی از تجهیزات از جمله میکسر تصویر Kula منجر به خرابی و ایجاد هزینه هایی برای سازمان می شود و همچنین آشنا نبودن همکاران کارگردان با میکسرتصویر نزول سطح کیفی برنامه های تلویزیونی را در پی دارد. لذا لازم است آشنایی با موارد کاربرد میکسر تصویرKula ، عملکردهای آن، عیب یابی و تعمیر آن آموزش داده شود.

     فراگیران در این کارگاه آموزشی با مباحثِ اصول و مبانی میکسر تصویر، انواع ورودی ها و خروجی ها، انواع افکت ها، بلوک دیاگرام، چگونگی اتصال و نصب میکسر به تجهیزات، ساختارME  و اجزاء آن، مفاهیم رنگ و روشنایی، مفاهیم  CLIPوGAIN ، انواع KEY و روش اجرای آنها، کنترل پنل سیستم و اتصال آن به بخش های دیگر در استودیو، ساختار منوی دستگاه، مدیریت منابع ورودی و خروجی و عملکرد باس های مختلف، نحوه بکارگیری ترانزیشن ها و اعمال تغییرات در پترن ها، نحوه انجام انواع Key و مدیریت آنها، نحوه استفاده از افکتور دیجیتال و اعمال تغییرات در تصویر، نحوه استفاده از امکانات ذخیره و بازیابی تصاویر ثابت و ویدئو کلیپ، استفاده از قابلیت وایپ کارکترژنراتور و مالتی ویوئر سیستم، نحوه استفاده ازEvent Memory، Sequence Operation، Macros ، Sequence Operation ، نحوه مدیریت فایل ها و انتقال به USB و بالعکس، انجام عملیات تصحیح رنگ با میکسر، تنظیم میکسر و نحوه اتصال و پیکربندی میکسر با تجهیزات دیگر، آشنا می ­شوند.

 

پیوستها

تاریخ انتشار: سه شنبه 17 تیر 1399