اعلام نتایج مرحله اول آزمون‌های زبان فارسی، انگلیسی و عربی
نتایج مرحله اول آزمون‌های زبان فارسی، انگلیسی و عربی در سال 1397 از طریق پرونده آموزشی اعلام شد.

 بر اساس اعلام مدیریت ارتباطات آموزشی نتایج این آزمون‌ها که از تاریخ 15 الی 19 اردیبهشت سال جاری در 36 حوزه امتحانی در تهران و مراکز برگزار شد، از طریق «پرونده آموزشی» قابل‌مشاهده است. همکاران محترم برای مشاهده نتیجه آزمون خود باید به سایت پرونده شخصی (قسمت پرونده آموزشی) مراجعه کنند.

حدنصاب نمره قبولی بر اساس «آیین‌نامه آزمون فارسی و زبان‌های خارجی» برای آزمون زبان عربی 52 و برای آزمون‌های زبان فارسی و انگلیسی بر اساس عنوان و رده شغلی تعیین‌شده است.

تمام گزارش‌های که در طول مدت برگزاری آزمون از همه حوزه‌های محل برگزاری در رابطه با سؤالات دریافت شده بود، توسط تیم کارشناسی و طراحان سؤال مورد بررسی دقیق قرار گرفته بااین‌حال هیچ یک از ابهامات و اشکالات گزارش شده، صحیح تشخیص داده نشد، همچنین همه گزارش‌هایی که در رابطه با موارد سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آزمون از حوزه‌های مختلف دریافت شده بود به دقت مورد رسیدگی قرار گرفت.

بااین‌حال همکاران گرامی در صورتی که درخواست بررسی مجدد نتیجه اعلام‌شده را دارند لازم است درخواست خود را حداکثر تا پایان ساعت اداری دوشنبه 97/2/31  صرفاً از طریق پرونده آموزشی ثبت نمایند.

اطلاعات همکارانی که حدنصاب نمره قبولی را کسب کرده‌اند در هفته اول خرداد ماه به اداره کل منابع انسانی اعلام می‌شود تا در احکام حقوقی آن‌ها اعمال شود.

مرحله بعدی آزمون‌های زبان فارسی، انگلیسی و عربی در آذر ماه 1397 برگزار خواهد شد. جزئیات برگزاری این آزمون‌ها متعاقباً به اطلاع همکاران محترم  خواهد رسید.

در پایان نفرات برتر هر آزمون به شرح زیر اعلام می‌شوند:

 

آزمون

نفرات برتر

محل خدمت

فارسی

جعفر محمديان دستنائي

مرکز چهار محال و بختياري

الهام شاكري داريان

معاونت سيما

مهدي عليجاني

معاونت سياسی

انگلیسی

كاوه جهانگيري

مرکز اصفهان

پرويز لطفي

مرکز كردستان

علي يارمحمدي

مرکز همدان

عربی

جلال چراغي

معاونت سياسی

محمدحسين چاره جو

مرکز فارس

مريم توسلي

معاونت برون مرزي

 

 

تاریخ انتشار: چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397