اعلام نتایج مرحله اول آزمون‌های زبان فارسی، انگلیسی و عربی سال 1398
نتایج مرحله اول آزمون‌های زبان فارسی، انگلیسی و عربی در سال 1398 از طریق پرونده آموزشی اعلام شد.

 بر اساس اعلام مدیریت ارتباطات و ارزشیابی آموزشی نتایج این آزمون‌ها که از تاریخ 25 الی 29 خرداد سال جاری در 36 حوزه امتحانی در تهران و مراکز استان برگزار شد، از طریق «پرونده آموزشی» قابل‌مشاهده است. همکاران محترم برای مشاهده نتیجه آزمون خود باید به پرونده شخصی (قسمت پرونده آموزشی) مراجعه کنند.

حدنصاب نمره قبولی بر اساس «آیین‌نامه آزمون زبان فارسی و زبان‌های خارجی» برای آزمون زبان عربی 52 و برای آزمون‌های زبان فارسی و انگلیسی بر اساس عنوان و رده شغلی تعیین‌شده است.

تمام گزارش‌هایی که در طول مدت برگزاری آزمون از حوزه‌های محل برگزاری در رابطه با سؤالات دریافت شده بود، توسط تیم کارشناسی و طراحان سؤال مورد بررسی دقیق قرار گرفت. همچنین همه گزارش‌هایی که در رابطه با موارد سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آزمون از حوزه‌های مختلف دریافت شده بود به دقت مورد رسیدگی قرار گرفت.

با وجود دقیق بودن نتایج اعلام شده همکاران گرامی در صورتی که درخواست بررسی مجدد نتیجه اعلام‌شده را دارند لازم است درخواست خود را حداکثر تا پایان ساعت اداری یکشنبه 98/4/9  صرفاً از طریق پرونده آموزشی ثبت نمایند.

اطلاعات همکارانی که حدنصاب نمره قبولی را کسب کرده‌اند در هفته آخر تیر به اداره کل منابع انسانی اعلام می‌شود تا در احکام حقوقی آن‌ها اعمال شود.

مرحله بعدی آزمون‌های زبان فارسی، انگلیسی و عربی در آذر ماه 1398 برگزار خواهد شد. جزئیات برگزاری این آزمون‌ها متعاقباً به اطلاع همکاران محترم  خواهد رسید.

تاریخ انتشار: چهارشنبه 5 تیر 1398