برگزاری کارگاه آموزشی فرستنده های تلویزیونی کم قدرت فناموج در مرکز قزوین
کارگاه آموزشی فرستنده های تلویزیونی کم قدرت فناموج با هدف توانمندسازی فراگیران نسبت به اصول کاربری و عیب یابی، تعمیر و نگهداری از فرستنده های کم قدرت تلویزیونی ویژه عناوین شغلی مهندس فنی، کمک مهندس و تکنسین فرستنده از تاریخ 22 تا 98/10/25 به مدت 32 ساعت با حضور مدرس کارگاه آقای مجتبی آخوندی در مرکز قزوین در حال برگزاری است.

       با توجه به اتمام تعهدات شرکت سازنده در تعمیرات فرستنده های کم قدرت فنا موج، لازم است تمامی همکارانی که با این فرستنده کار می کنند آموزش اصول نگهداری، عیب یابی و بهره برداری را بگذرانند، در صورت اشکال در عملکرد مهندسان و کمک مهندسان و نیز خرابی و قطعی همزمان دو فرستنده اصلی، فرستنده جایگزین امکان پوشش همزمان هر دو فرستنده را ندارد و باعث قطعی سیگنال در یکی از فرستنده ها می شود. علاوه بر آن سازمان برای تعمیرات فرستنده های مذکور مجبور به ارسال آن به شرکت سازنده می شود که علاوه بر زمان بر بودن باعث ایجاد هزینه های مالی زیادی می شود. بنابراین برگزاری این کارگاه آموزشی برای فراگیران ضرورت دارد.

     فراگیران در این کارگاه آموزشی با مباحثِ کاربری ریماکس کارتی و معمولی و بررسی مشکلات هریک و راه حل آن، کاربری مدولاتور و مدولاتور ریماکس و بررسی مشکلات و روش عیب یابی، عملکرد رک 1+1 نحوه ارتباطات و کابلاژ و رفع مشکلات احتمالی، کاربری سابرک فرستنده 10، 50، 100 و FANLESS و معرفی برد ها، رفع عیب یابی سابرک فرستنده 10، 50، 100 و FANLESSو معرفی محصولات شرکت و بررسی و حل مشکلات مراکز آشنا می­شوند.

 

پیوستها

تاریخ انتشار: سه شنبه 24 دی 1398