اعلام نتایج مرحله دوم آزمون‌های زبان فارسی، انگلیسی و عربی
نتایج مرحله دوم آزمون‌های زبان فارسی، انگلیسی و عربی در سال 1396 از طریق پرونده آموزشی اعلام شد.

بر اساس اعلام مدیریت ارتباطات آموزشی نتایج این آزمون‌ها که از تاریخ 4 الی 9آذرماه‌ سال جاری در 40 حوزه امتحانی در تهران و مراکز برگزار شد، از طریق «پرونده آموزشی»قابل‌مشاهده است. همکاران محترم برای مشاهده نتیجه آزمون خود باید به سایت پرونده شخصی (قسمت پرونده آموزشی) مراجعه کنند.

حدنصاب نمره قبولی بر اساس «آیین‌نامه آزمون فارسی و زبان‌های خارجی» برای آزمون زبان عربی 52 و برای آزمون‌های زبان فارسی و انگلیسی بر اساس عنوان و رده شغلی تعیین‌شده است.

تمام اعتراضات و اشکالاتی که در طول زمان آزمون گزارش شده اند،  توسط تیم کارشناسی و طراحان سوال مورد بررسی دقیق قرار گرفته و ملاحظات مربوطه اعمال شده اند. با این حال در صورت درخواست تجدید نظر نسبت به  نتیجه اعلام شده حداکثر تا روز سه شنبه 96/9/21 درخواست خود را صرفا از طریق پرونده آموزشی ثبت نمایید.

اطلاعات همکارانی که حدنصاب نمره قبولی را کسب کرده‌اند در هفته آخر آذر‌ماه به اداره کل منابع انسانی اعلام می‌شود تا در احکام حقوقی آن‌ها اعمال شود.

مرحله بعدی آزمون‌های زبان فارسی، انگلیسی و عربی در اردیبهشت 1397 برگزار خواهد شد. جزئیات برگزاری این آزمون‌هامتعاقباً به اطلاع همکاران محترم  خواهد رسید.

تاریخ انتشار: یکشنبه 19 آذر 1396