برگزاری دوره آموزشی کلیات صدا و تصویر در معاونت توسعه و فناوری رسانه
دوره آموزشی کلیات صدا و تصویر با هدف کسب دانش در خصوص کلیات فنی صدا و تصویر در سازمان صدا و سیما، با حضور عناوین شغلی مختلف از تاریخ 9/30 تا 98/10/10 به مدت 16 ساعت با تدریس آقای مهدی لک کمری در معاونت توسعه و فناوری رسانه در حال برگزاری است.

      با توجه به انجام پروژه های مختلف فنی در تهران و مراکز استان ها و مدیریت پروژه ها و تخصیص تجهیزات تولید و پخش که با نظارت اداره کل برنامه ریزی و نظارت انجام می پذیرد، نیاز است تا کارشناسان این اداره کل با کلیات فنی صدا و تصویر (تجهیزات استودیو، میکسرهای صدا و تصویر، نودال تلویزیونی و واحد سیار)آشنا شوند تا بتوانند در تمامی زمینه های فوق با درک و شناخت عمیق تری پروژه ها را مدیریت و کنترل نمایند. در صورت آشنا نبودن با کلیات فنی صدا و تصویر، سازمان با مشکلاتی نظیر تاخیر در کارشناسی، تصویب و پیشرفت پروژه ها، که تاخیر در نصب تجهیزات و راه اندازی سیستم های جدید و در نهایت افزایش زمان انجام و یا هزینه های پروژه ها و هدر رفت سرمایه های سازمانی را به دنبال دارد مواجه می شود.

     فراگیران در این دوره آموزشی با مباحثِ محیط های صدا و تصویر، تجهیزات استودیویی، تجهیزات حرکتی و نور، تجهیزات صدا، واحد سیار و تجهیزات مربوطه، اتوماسیون و تجهیزات IT (CG, INJEST, PLAY OUT) در پخش و استودیو فنی پخش آشنا می­شوند.

 

پیوستها

تاریخ انتشار: دوشنبه 9 دی 1398