برگزاری دوره آموزشی مدیریت دارایی های فیزیکی در معاونت توسعه و فناوری رسانه
دوره آموزشی مدیریت دارایی ­های فیزیکی با هدف کسب مهارت در استفاده بهینه از دارایی‌ها در جهت دستیابی به اهداف سازمان ویژه مشاغل فنی در تاریخ 11 و 97/10/12به مدت 8 ساعت با حضور مدرس دوره آقای مصطفی التجایی در معاونت توسعه و فناوری رسانه برگزار شد.

     دستیابی به اطلاعات یکپارچه و قابل دسترس در مورد دارایی­ های فیزیکی علاوه بر سرعت بخشیدن به ارائه خدمات فنی در بخش های مختلف سازمان می تواند در برنامه ریزی دقیق پروژه های ایجادی و تعمیراتی و نیز کنترل و کاهش قابل توجه هزینه های دوره عمر ساختمان ها و تجهیزات منصوبه در آنها تاثیر بسزایی داشته باشد. همکاران فنی باید از طریق روش ها و فعالیت های طرح ریزی شده سازمان دارایی ها، هزینه ها، ریسک ها و عملکرد آن ها را طی چرخه عمر آن دارایی بررسی نمایند تا برنامه های استراتژیک سازمان به صورت بهینه و پایدار برنامه ریزی ، مدیریت و پیاده سازی شود و صرفه جویی مناسبی در هزینه های سازمانی ایجاد شود.

    فراگیران در این کارگاه با مباحثِ مدیریت دارایی های فیزیکی، الزامات استاندارد 55000ISO، مدل پیاده سازی UPTIME، کارکرد نرم افزار مدیریت دارایی OPEN MAINTو بررسی برخی شرکت های موفق در مدیریت دارایی آشنا شدند.

 

پیوستها

تاریخ انتشار: چهارشنبه 12 دی 1397