جوشش چشمه زلال علم و دانش در جام جم
اولین و تنها فضای آموزشی مورد نیاز برای اجرای دوره‌های آموزشی اداره کل آموزش سازمان در شهریورماه سال 1395 با حضور رئیس وقت مرکز سرمایه انسانی و جمعی از مدیران سازمان افتتاح و مزین به نام عالم آل محمد (ص) حضرت امام رضا (ع) شد.

اولین و تنها فضای آموزشی مورد نیاز برای اجرای دوره‌های آموزشی اداره کل آموزش سازمان در شهریورماه سال 1395 با حضور رئیس وقت مرکز سرمایه انسانی و جمعی از مدیران سازمان افتتاح و مزین به نام عالم آل محمد (ص) حضرت امام رضا (ع) شد.این مجموعه بخشی از فضای آموزشی موردنیاز برای اجرای فعالیت های آموزشی برنامه‌ریزی‌شده توسط اداره کل آموزش سازمان و مدیریت آموزش معاونت‌های مختلف را فراهم می‌کند و به دلیل واقع شدن آن در محدوده مرکزی محوطه جام جم دسترسی همکاران شاغل در محدوده جام جم به آن آسان است

طی شش ماه دوم سال 95 همکاران سازمان موفق شدند در انواع برنامه‌های تخصصی آموزشی شامل دوره‌های آموزشی حین خدمت و چندین آزمون مختلف در این فضای آموزشی شرکت کنند. در این مدت بیش از 400 نفر از همکاران سازمان در 25 عنوان دوره آموزشی به مدت حدود 14000 نفر - ساعت آموزش‌دیده‌اند. همچنین 9 عنوان آزمون مختلف با شرکت بیش از 1300 نفر از همکاران در این مجموعه برگزارشده است. برگزاری سه دوره آموزشی آمادگی آزمون‌های EPTویژه همکاران دانشجوی دکترا و سه دوره میزبان کارگردانان، گویندگان و مدیران شبکه‌های عضو اتحادیه کشورهای اسلامی بخش دیگری از فعالیت‌های آموزشی اجراشده در مرکز آموزشی امام رضا (ع) بوده است.

مرکز آموزشی امام رضا (ع) حدود 150 مترمربع وسعت دارد و 3 کلاس آموزشی با ظرفیت 90نفر و یک کارگاه رایانه با ظرفیت 21 دستگاه را شامل می‌شود. کلاس‌های این مجموعه با ویدیو پروژکتور، پرده نمایش،رایانه وتخته وایت برد تجهیز شده‌اند.

بر اساس تقویم آموزشی سال 96 اجرای بیش از 100 عنوان دوره آموزشی و 10 عنوان آزمون سراسری در این مجموعه آموزشی پیش‌بینی‌شده است.

 

                       

 

 

 

 

 

پیوستها

تاریخ انتشار: دوشنبه 23 اسفند 1395