حالت نمایش:         
پنجشنبه 03 خرداد 1397  |   | ورود به سايت
  
مرکز سرمایه انسانی
اداره کل امور مالی و ذیحسابی
اداره کل امور کالا
اداره کل پشتیبانی و خدمات
اداره کل بازرگانی
شبکه کالای ایران
مدیریت فناوری اطلاعات
مدیریت اطلاعات و برنامه ریزی
دفتر مجامع و شرکتهای وابسته


اخبار بازنشستگان
10
پیشنهاد ویژه هتل سه ستاره هفت آسمان در مشهد مقدس
چکیده: پیشنهاد ویژه هتل سه ستاره هفت آسمان در مشهد مقدس برای بازنشستگان محترم رسانه ملی به اطلاع همکاران بازنشسته محترم که قصد سفر به مشهد مقدس را دارند می رساند هتل هفت آسمان از 1395/07/24 تا 1395/09/05 تخفیف ویژه ای در نظر گرفته است به طوریکه هزینه( اقامت + صبحانه(بوفه) + ناهار(بوفه) + شام (بوفه) ) برای هر نفر شب 65.000  تومان می باشد. علاقم...ادامه »
10
هتل آپارتمان 3 ستاره پارمیس شیراز
چکیده: به استحضار شما بازنشستگان محترم می رساند هتل آپارتمان پارمیس واقع در میدان شهرداری، خیابان پیروزی، کوچه 8 آمادگی خود را جهت اسکان و تکریم شما عزیزان طی سال جاری اعلام می دارد. برای اطلاع از تاریخ دوره ها و هزینه اقامت به واحد رفاه بازنشستگی مراجعه شود. شماره تماس : 22167255 خدمات هتل آپارتمان:   اقامت به همراه صبحانه  (پک کامل، ص...ادامه »
10
هتل آپارتمان 3 ستاره درسا
چکیده: به استحضار بازنشستگان محترم رسانه ملی می رساند هتل آپارتمان 3 ستاره درسا واقع در خیابان آخوند خراسانی24 آمادگی خود را جهت اسکان و تکریم شما عزیزان طی سال جاری اعلام می دارد. برای اطلاع از تاریخ دوره ها و هزینه اقامت به واحد رفاه بازنشستگی مراجعه شود. شماره تماس : 22167255 خدمات هتل: اقامت به همراه صبحانه بوفه؛ نهار و شام (انتخابی). یک ن...ادامه »
10
هتل 3ستاره آرام قشم
چکیده: با احترام؛  باستحضار شما بازنشستگان محترم می رساند هتل 3ستاره آرام قشم آمادگی خود را جهت اسکان و تکریم شما عزیزان  طی سال جاری اعلام می دارد. برای اطلاع از تاریخ دوره ها و هزینه اقامت به واحد رفاه بازنشستگی مراجعه شود. شماره تماس : 22167255 خدمات هتل :  اسکان به همراه:  صبحانه  بوفه. استفاده از نهار و شام هتل با تخفیف ...ادامه »
10
 هتل آپارتمان 2 ستاره معین مشهد مقدس
چکیده: به استحضار بازنشستگان محترم می رساند هتل آپارتمان 2 ستاره معین واقع در خیابان 17 شهریور بلوار شهید شیرودی  آمادگی خود را جهت اسکان و تکریم شما عزیزان طی سال جاری اعلام می دارد. برای اطلاع از تاریخ دوره ها و هزینه اقامت به واحد رفاه بازنشستگی مراجعه شود. شماره تماس : 22167255 خدمات هتل آپارتمان: اقامت به همراه:  صبحانه بوفه؛ نهار...ادامه »
10
کارت تخفیف چهار مجموعه تفریحی در تهران ویژه همکاران بازنشسته
چکیده: قابل توجه همکاران بازنشسته تهران، واحد رفاه بازنشستگی کارت تخفیف چهار مجموعه تفریحی در تهران را آماده عرضه دارد. لطفا برای دریافت کارت تخفیف در ساعات اداری به واحد رفاه اداره کل بازنشستگی مراجعه فرمایید.   1- سرزمین شگفت انگیز دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) : دریاچه شهدای  خلیج فارس با مساحت 130 هکتار به عنوان یکی از زیباترین قطبها...ادامه »
09
هتل 3ستاره هفت آسمان مشهد مقدس
چکیده: به استحضار شما بازنشستگان محترم می رساند  هتل 3ستاره هفت آسمان  واقع در خیابان دانش غربی ( باب الجواد )  آمادگی خود را جهت اسکان و تکریم شما عزیزان طی سال جاری اعلام می دارد. برای اطلاع از تاریخ دوره ها و هزینه اقامت به واحد رفاه بازنشستگی مراجعه شود. شماره تماس : 22167255 خدمات هتل : اسکان به همراه صبحانه، ناهار، شام ( کل...ادامه »
17
ثبت نام دوره های پاییز و زمستان 95 زائرسرای مشهد مقدس – زیباکنار
چکیده: بازنشستگان محترم اگر تمایل به ثبت نام در دوره های پاییز و زمستان 95 برای سفر به مشهد و استفاده از زائرسرای مشهد مقدس  و مجتمع تفریحی  زیباکنار را دارید ، برای هماهنگی و ثبت نام در ساعات اداری با شماره 22167239 تماس بگیرید. *زمان استفاده از زیباکنار سه شنبه تا جمعه هر هفته که ثبت نام روز شنبه انجام می شود *زمانبندی زائرسرای مشهد مقدس بر ...ادامه »
صفحه 1 از 18اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   
جستجوی اخبار بازنشستگان