پنجشنبه 03 خرداد 1397  |   | ورود به سايت
  
مرکز سرمایه انسانی
اداره کل امور مالی و ذیحسابی
اداره کل امور کالا
اداره کل پشتیبانی و خدمات
اداره کل بازرگانی
شبکه کالای ایران
مدیریت فناوری اطلاعات
مدیریت اطلاعات و برنامه ریزی
دفتر مجامع و شرکتهای وابسته


رزرووقت پزشکان

 

بهداشت الكترونيك يكي از مجموعه هاي خدمات دولت الكترونيك است . هم اكنون اجراي پروژه بهداشت الكترونيك با هدف ايجاد پرونده بهداشت الكترونيكي كاركنان و خانواده هاي آنان از اهداف اصلي رياست مركز بهداشت و مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات معاونت اداري و مالي مي باشد و سرويسهاي آن بتدريج راه اندازي خواهد گرديد.

 سيستم رزرو وقت پزشكان ، سيستمي است كه جهت سهولت كارمندان محترم براي تعيين و رزرو وقت از پزشك مورد نظرشان، در نظر گرفته شده است.

همكاران محترم مي توانند با استفاده از كد كاربري و اسم رمز خود وارد شده و طبق تقويم زماني و برنامه حضور پزشكان كه از سوي مديريت بهداشت تعيين و تنظيم شده است ، با توجه به نياز هاي خود نسبت به علامتگذاري و ثبت زمان مد نظر در كلينيك هاي مركز نهايتا تا ٢ روز قبل از موعد اقدام نمايند.در اين مرحله از فعاليت همكاران محترم مي توانند براي كنسل كردن وقت گرفته شده حداكثر تا دو روز قبل از موعد ثبت شده اقدام نمايند .
چنانچه فرد به هر دليل نتواند در موعد مقرر در مركز بهداشت حضور يابد يا كنسلي خود را در موعد مجاز از طريق سيستم اعلام نمايد ، بعلت آسيب رساندن به برنامه ريزي مركز و ديگر همكاران خود از حقوق مشخصي محروم شده و اولويت هاي ثبت نامي به همكاران منضبط داده خواهد شد . خواهشمند است براي جلوگيري از بروز مشكلات بعدي از ثبت آزمايشي وقت اجتناب ورزند.
انشاءالله با تهيه وب كيوسك هاي مد نظر ، همكاران مراجعه كننده به مركز مي توانند از فرصت هاي بيشتري در زمان حضور خود در آن مركز براي گرفتن وقت از پزشكان محترم اقدام كنند.
مستدعي است نظرات و راهنمائي خود را از طريق روابط عمومي مركز بهداشت ، نمايندگي فناوري اطلاعات و ارتباطات در مركز بهداشت و وب سايتهاي خدمات دولت الكترونيك به اطلاع مسئولان امر برسانند.
طريقه استفاده از سيستم رزرو وقت ملاقات پزشكان
براي رزرو وقت ابتدا تاريخ مورد نظر و كلينيك مربوطه (چشم پزشكي و...) را انتخاب كرده ، مطابق با كلينيك انتخاب شده ليستي از اسامي پزشكان همان كلينيك نمايش داده مي شود. پزشك و ساعت مورد نظر را انتخاب كرده ، شماره كارمندي خود را وارد كرده ليست اسامي افراد تحت تكفل نمايش داده مي شود فرد مورد نظر را انتخاب و شماره تماس و ساعت دقيق ملاقات را مشخص كرده كليد ثبت را مي زنيم.

لينك رزرو وقت